Instruktorzy

Wilowski Jowita

Wilowski Jowita

INSTRUKTOR TAŃCA, INSTRUKTOR FITNESS


Uniwersytet Warszawski, specjalizacja: Animacja Kultury.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, Wychowanie Fizyczne z gimnastyką Korekcyjną.

Insruktorski Kurs kwalfikacyjny z dziedziny Taniec Ludowy (NCK);

Szkolenie Reebok Martial Arts (Agnieszka Ronge);

Szkolenie Reebok Gym Ball,

Szkolenie Aktywne 9 miesięcy (Katarzyna Sempolska);

Szkolenie Aktywna Mama (Katarzyna Sempolska);

OM Bosu (Przemek Widyna) 18.01.2014r;

Doświadczenie taneczne:

Ognisko Baletowe w Tarnowie,

Formacja Taneczna Labirynt,

Zespoł Cheerleaders SHIVA,

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca  „MAZOWSZE”.

Instruktor i choreograf Zespołu Pieśni i Tańca „Nieczajnianie” od 2009r. oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Gruszowianie” od 2013r.,

Instruktor Tańca w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II Stopnia w Tarnowie od 2013r.

Choreograf cheerleaders „SHIVA” oraz cheerleaders „DREAM TEAM”.

Warsztaty:

Tańce Krakowiaków Zachodnich podczas Święta Dzieci Gór (Nowy Sącz, 07.2014);

Tańce Spiskie podczas Święta Dzieci Gór (Nowy Sącz, 7.2015);

Tańce Lachów Sądeckich podczas Święta Dzieci Gór (Nowy Sącz, 7.2016);

Konwencje fitness: BEST OF IFAA, Katowice 2010; Reebok Fitness Convention 26-27.10.2013r.

KONTAKT ul. Piesza 31, Tarnów

tel. 664 094 101
shiva-j@wp.pl


Honorujemy Karty Benefit Systems


PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Godziny zajęćSala ISala IIKlub TarnoviaSala ISala IIKlub TarnoviaSala ISala IIKlub TarnoviaSala ISala IIKlub TarnoviaSala ISala IIKlub TarnoviaSala ISala IIKlub Tarnovia
8:00 - 8:50
9:00 - 9:50
10:00 - 10:50
13:00 - 13:50
14:00 - 14:50
15:00 - 15:50AKROBATYKA
Piotr
CHEERLEADERS OPEN
Jowita
16:00 - 16:50AKROBATYKA
Piotr
BALET 4-5 l.
Jowita
17:00 - 17:50HIP HOP 11-15 L.
Rafał/Julia
CHEERLEADERS DANCE PEE WEE 5-6
Jowita
BALET
Jowita
BREAK DANCE
Piotr
AKROBATYKA
Piotr
HIP HOP
Ola
CHEERLEADERS
Jowita
BREAK DANCE
Piotr
AKROBATYKA
Piotr
BALET
Jowita
18:00 - 18:50HIP HOP 11-15 L.
Rafał/Julia
CHEERLEADERS DANCE PEE WEE 5-6
Jowita
ZUMBA KIDS
Aneta
BREAK DANCE
Piotr
AKROBATYKA
Piotr
HIP HOP
Ola
CHEERLEADERS
Jowita
BREAK DANCE
Piotr
AKROBATYKA
Piotr
ZUMBA KIDS
Aneta
19:00 - 19:50AKROBATYKA zaawansowani
Piotr
HIP HOP OPEN 12+
Rafał/Julia
POLE DANCE
Svetlana
HIP HOP OPEN
Ola
POLE DANCE
Svetlana
ABT
Darek
POLE DANCE
Svetlana
HIP HOP OPEN
Ewa
POLE DANCE
Svetlana
HIP HOP
Ewa
20:00 - 20:50AKROBATYKA zaawansowani
Piotr
POLE DANCE
Svetlana
POLE DANCE
Svetlana
PUMP
Agata
POLE DANCE
Svetlana
TBC
Darek
POLE DANCE
Svetlana
PILATES
Kinga
21:00 - 21:50TBC POWER
Darek
POLE DANCE
Svetlana